SURREY ATHLETICS
The official website of Surrey County Athletic Association © 2020
Later years
Earlier years
  
 
 

You are here: Home> Cross-Country >County Championships 2019/2020
Today's Date: 3 August 2020
Surrey County Cross-Country Championships 2019 - 2020

UNDER-13 BOYS - Denbies, Dorking, 5 January 2020

1Freddie LettStragglers00:09:37
2Jacob HuntSouth London00:09:39
3Joseph HuntSouth London00:09:54
4Victor HolstenEpsom & Ewell00:09:58
5Tom HarmerSouth London00:10:01
6Oak BuchanHerne Hill H00:10:02
7Alex LennonSutton&District00:10:03
8Oscar PrebbleSouth London00:10:17
9Aiden ElfordWindsorSE&H00:10:18
10Josh Lee-BaumHerne Hill H00:10:20
11Marcus HibbinsWindsorSE&H00:10:20
12Jack PhillpottsWindsorSE&H00:10:22
13Christopher CullSutton&District00:10:24
14Elliott ManningEpsom & Ewell00:10:26
15Benjy StreetHerculesWimb00:10:33
16Max OrchardReigate Priory 00:10:35
17Zavi ZinmanWindsorSE&H00:10:35
18Oskar AspinallWoking AC00:10:36
19Josh MaguireHerne Hill H00:10:39
20Rafferty HerdAldershotF&D00:10:42
21Kyron-Bailee BurkeCroydon H00:10:43
22Jacob JacquesEpsom & Ewell00:10:44
23Christopher FinchStridersCroy00:10:44
24Seb CockerellBelgrave H00:10:47
25Alex ChapmanEpsom & Ewell00:10:48
26Patrick MoillietEpsom & Ewell00:10:49
27Oliver WarbeyHerculesWimb00:10:50
28Thomas TaylorWindsorSE&H00:10:52
29Finley RobinsonEpsom & Ewell00:10:54
30Will John-CoxReigate Priory 00:10:55
31Christian BoydWalton AC00:10:56
32Sam RolastonReigate Priory 00:10:57
33Ollie CookeKingston & Poly00:10:58
34Fabien WhitelockHerne Hill H00:11:00
35John GoldstonHerne Hill H00:11:00
36Max LorkeSouth London00:11:01
37Oliver HoldenHerculesWimb00:11:03
38Ronan McArdleHerculesWimb00:11:03
39Frederick HakeHerne Hill H00:11:04
40Michael RalphStragglers00:11:04
41Toby KimminsWindsorSE&H00:11:04
42Alexander DidaskalouWindsorSE&H00:11:04
43Luka DiscombeWaverley Harrie00:11:05
44Finn HoustonEpsom & Ewell00:11:05
45Oliver WinterHerculesWimb00:11:05
46Alexander DukeGuildford&G00:11:06
47William SmithAldershotF&D00:11:07
48Ibrahim Mohamed AchchiHerculesWimb00:11:07
49Hiro EnslinSouth London00:11:14
50Evan HardyWindsorSE&H00:11:17
51Daniel SimpsonEpsom & Ewell00:11:17
52Harrison KweiWalton AC00:11:18
53Alex BallardCrawley AC00:11:18
54Benjy CarrEpsom & Ewell00:11:19
55Toby StantonEpsom & Ewell00:11:19
56Sean MarcusGuildford&G00:11:20
57Ollie RussellAldershotF&D00:11:21
58Lewis BainbridgeWalton AC00:11:23
59Tom HarrisonEpsom & Ewell00:11:23
60Daniel OwenSouth London00:11:25
61Rory OrsbornEpsom & Ewell00:11:25
62Daniel Aisa MillerHerne Hill H00:11:27
63Harry HudsonWoking AC00:11:27
64Dylan LewisWoking AC00:11:31
65Kai AdamsReigate Priory 00:11:34
66William HollandEpsom & Ewell00:11:36
67Samuel GoldingWindsorSE&H00:11:39
68Archie PenniecardHerne Hill H00:11:41
69Joe McDonaldEpsom & Ewell00:11:45
70Jack HobdenHerculesWimb00:11:48
71Thomas VealeHolland Sports00:11:48
72Daniel FinchStridersCroy00:11:49
73William WilsonCamberley&Dist00:11:56
74Colm McLoughlinAldershotF&D00:11:57
75Daniel HickinSouth London00:12:01
76Abinadab PanchalinghamEpsom & Ewell00:12:02
77Charlie RedwoodHerculesWimb00:12:04
78Samuel DobsonGuildford&G00:12:05
79Tom DaviesHerculesWimb00:12:08
80Joseph WaldonHolland Sports00:12:10
81Tom BrookEpsom & Ewell00:12:10
82Jack PassinghamGuildford&G00:12:11
83Fulton AshworthCamberley&Dist00:12:15
84Ryan De RuijterCamberley&Dist00:12:20
85Alfie HunterHerculesWimb00:12:25
86Ben WhyattSouth London00:12:31
87Abel DaviesGuildford&G00:12:45
88David ManningWindsorSE&H00:12:58
89Ben MusgroveHolland Sports00:13:07
TEAM RESULT
1South London Harriers18(2, 3, 5, 8)
2Windsor, Slough, Eton & Hounslow AC49(9, 11, 12, 17)
3Epsom & Ewell Harriers65(4, 14, 22, 25)
4Herne Hill Harriers69(4, 10, 19, 34)
5Hercules Wimbledon AC117(15, 27, 37, 38)
6Reigate Priory AC142(16, 30, 32, 64)
7Aldershot, Farnham & District AC197(20, 47, 57, 73)
8Guildford & Godalming AC260(46, 56, 77, 81)

E&OE. If you know of any errors or omissions then please advise Webmaster.