SURREY ATHLETICS
The official website of Surrey County Athletic Association © 2020
Later years
Earlier years
  
 
 

You are here: Home> Cross-Country >County Championships 2019/2020
Today's Date: 3 June 2020
Surrey County Cross-Country Championships 2019 - 2020

UNDER-15 BOYS - Denbies, Dorking, 5 January 2020

1Ethan ScottWindsorSE&H00:14:28
2Jacob TaylorSouth London00:14:42
3Conrad NormanSouth London00:14:43
4Matthew PickeringSouth London00:14:46
5Christo ChiltonSouth London00:14:49
6James DarganCamberley&Dist00:15:01
7Samuel JohnstonWindsorSE&H00:15:14
8Harry PrescottBracknell AC00:15:20
9Miles BrooksCamberley&Dist00:15:32
10Oliver EmmentWalton AC00:15:34
11James WinshipBracknell AC00:15:36
12Harvey KandeHerne Hill H00:15:43
13Daniel SlavenEpsom & Ewell00:15:48
14Joe BarkerEpsom & Ewell00:15:52
15Ted EnserBracknell AC00:16:11
16Stephen SmithWalton AC00:16:12
17Toby SpencerWindsorSE&H00:16:28
18Ben ShepherdWalton AC00:16:32
19Jake ValkenburgEpsom & Ewell00:16:38
20David Aisa MillerHerne Hill H00:16:39
21Max PassinghamGuildford&G00:16:45
22Adam HammadiHerculesWimb00:16:48
23Brandan MorrellSouth London00:16:49
24Finn CanningWindsorSE&H00:16:50
25Oscar CurryReigate Priory 00:16:53
26Hayden AshworthCamberley&Dist00:16:55
27Christopher VaughanWalton AC00:16:56
28Alex BishopWindsorSE&H00:17:00
29Joshua PuntonWalton AC00:17:01
30Samuel MowaCroydon H00:17:04
31Oliver PalmerKingston & Poly00:17:07
32James GarnerGuildford&G00:17:09
33Felix AllenRanelagh H00:17:09
34Evan Cowell-NewHerne Hill H00:17:12
35Morgan MkambulaCamberley&Dist00:17:21
36Douglas AikmanCroydon H00:17:22
37Noah LairdHolland Sports00:17:24
38Diego ListerHerne Hill H00:17:29
39Adam JansenCroydon H00:17:31
40Finlay SinclairRanelagh H00:17:35
41Tomas HarrisCrawley AC00:17:37
42Ewan SilanderEpsom & Ewell00:17:46
43Sam MaloneyHerne Hill H00:17:49
44Alex SpaulHerne Hill H00:17:53
45Ben GoldingWoking AC00:17:54
46Cillian HoustonEpsom & Ewell00:18:00
47Chizoba NkamuoCroydon H00:18:04
48Olly EvansHolland Sports00:18:05
49Kyle CochraneAldershotF&D00:18:12
50Robin BebbingtonHerne Hill H00:18:14
51Ollie MellorCamberley&Dist00:18:15
52Max NaylorSutton&District00:18:25
53Dhruv SimmoniteKingston & Poly00:18:28
54James BirbeckEpsom & Ewell00:18:29
55Sam OsmondSouth London00:18:38
56Rudi MorrellAldershotF&D00:18:46
57Harvey HutchisonStMRichmond00:18:49
58Ebuka NkamuoCroydon H00:18:58
59Ben RoohanKingston & Poly00:19:05
60Kay DaviesGuildford&G00:19:17
61Nicholas JonesHolland Sports00:20:29
62Dylan KingabySouth London00:21:27
TEAM RESULT
1South London Harriers14(2, 3, 4, 5)
2Windsor, Slough, Eton & Hounslow AC49(1, 7, 17, 24)
3Walton AC71(10, 16, 18, 27)
4Camberley & District AC76(6, 9, 26, 35)
5Epsom & Ewell Harriers88(13, 14, 19, 42)
6Herne Hill Harriers104(12, 20, 34, 38)
7Croydon Harriers152(30, 36, 39, 47)

E&OE. If you know of any errors or omissions then please advise Webmaster.